Еко Декор для інтер'єру
Вироби з моху і дерева

Ціна від виробника у Харкові

 

Декор з Моху і дерева
Ексклюзивні Декоративні вироби з Мохом


  Еко Декор і Вироби зі стабілізованого моху, прикрасить ваш інтер'єр і додасть ноту природності і сучасності. Немає ніяких обмежень для модного дизайну і Озеленення інтер'єру 2022 року! З універсальною колекцією Декор для дому та офісу Ви завжди зможете знайти відповідні Еко вироби для будь-якої дизайнерської ідеї вашого інтер'єру.
  Озеленення стабілізованим мохом є модним трендом нашого часу. Тож Вироби з моху - це ідеальний Еко-Декор на подарунок для ваших близьких і друзів! Кожній людині подобатися отримувати подарунки. Особливо, якщо до їх вибору підійшли творчо і креативно. Погодьтеся, навіть найпростіший креативний подарунок, виконаний з любов'ю, зможе відтворити просто запаморочливий ефект. Для того, щоб ваш презент був саме таким, необхідно ще завчасно подумати про його оформленні та способі піднесення.
  Купити оригінальний креативні подарунки можна до різних приводів:

    - на день народження;
    - на ювілей;
    - мами;
    - дівчині;
    - на весілля;
    - на День святого Валентина;
    - святкування державних свят: Новий рік, 8 Березня, 14 лютого, 23 лютого та ін.

Декор для дому і інтер'єру від «Ідеал Декор» - це:

    - ексклюзивність. Створені в техніках хенд-мейд товари виглядають презентабельно і солідно;
    - авторський підхід до оформлення дозволяє створювати унікальну продукцію;
    - можливість створення сувенірів в індивідуальному дизайні.

Декор для офісу і комфортного затишку Вашого робочого місця - це: Ідеал Декор. Який пропонує ідеальну продукцію за низькими цінами.

  Декоративні вироби і Декоративний МОХ в офісі виконує естетичну функцію, прикрашає робочий стіл і стіни, роблячи робоче місце набагато затишним і комфортним. Швидка стомлюваність і зниження працездатності будь-якої людини, негативно впливає на його результативності праці. Яскраві і "живі" кольори моху, а також вироби з дерева заспокоюють нерви, благотворно впливають на зір і допомагають відновленню сил і енергії! Адже це природні матеріали. Стабілізований МОХ ягель - це ідеальне рішення для офісу, адже він не потребує добрива, поливу і не вимагає сонячного світла. Невибагливий Стабілізований МОХ може перебувати в приміщеннях навіть без вікон. Стабілізовані рослини довговічні, їм не страшні шкідники і вони гіпоалергенні.

Будьте в курсі новинок та пропозицій.
Підписуйтесь! Ми в Instagram!