Гіпсові Фігурки для розмальовування
Дитячі Набори для Творчості

Ціна від виробника у Харкові

 
Показувати:
Показано з 1 по 25 із 68 (сторінок: 3)

 

Набори для Дитячої Творчості


    Як розбудити і виховати в дитині творчу особистість?

  Улюбленими іграшками дітей нерідко стають вироби, які вони створили самі: зшили, зліпили з пластиліну, розмалювали або сконструювали. Адже людині завжди була притаманна тяга до самовираження, що підтверджують наскальні малюнки первісних людей і знайдені археологами декоративні предмети, Статуетки, фігурки і прикраси. Середньовічне мистецтво спровокувало еволюцію скульптури та живопису, а 17 століття було особливо сприятливим для художньої культури. Саме тому такою популярністю користуються найрізноманітніші Набори для дитячої творчості та розвитку.
  У цьому допоможуть Набори для творчості для дітей! Завдяки ним у малюків виробляється не тільки естетичне бачення, а й маса необхідних навичок, поліпшується дрібна моторика, але ж відомо, що вона безпосередньо пов'язана з інтелектом.

    Набори для творчості для дітей 1-2 років

  В першу чергу повинні бути яскравими і безпечними при маніпулюванні або навіть проковтуванні, адже малюки часто пхають в рот незнайомі предмети. Тому варто звернути увагу на тісто для ліплення або мозаїку з дуже великими деталями. Ідеальними розвиваючими іграшками можуть стати пальчикові фарби.

    Набори для творчості для дітей 3-4 років

  Відрізняються різноманітністю кольорів і фактур; збільшується складність ігор з ними. Багато малюків в цьому віці воліють Кінетичний або як його ще називають живий пісок, магнітні мозаїки. Для розвитку фантазії і одночасно підготовки кисті руки до письма використовуйте дошку для малювання з різними поверхнями, на яких можна малювати крейдою, маркерами, фарбами, встановлюючи аркуш паперу, як на планшет або приєднувати до неї магнітні іграшки та деталі від мозаїки.

    Набори для творчості для дітей 5-6 років

  Підлогова мозаїка і колажі, ліплення з пластиліну, з гіпсу і глини, малювання, розмальовки зі спірографами, гравірування і штамповий друк, розпис фігурок. Трафарети для розфарбовування або гравіювання краще вибирати в залежності від смаків хлопців: хлопчиків більше порадують машинки, дівчаток принцеси і квіточки, а ось забавним звіряткам і динозаврам раді будуть всі.

    Набори для творчості для дітей 7-8 років

  Дуже цікаві і часто складні пристосування для виготовлення різних предметів декору і прикрас, які застосовні в побуті. Крім того, у більшості дітей в шкільному віці відбувається значна різниця в інтересах. Набори для творчості для дівчаток в основному являють собою різні види рукоділля: плетіння фенечек і браслетів з райдужних резиночок, створення незвичайних листівок, брелків і бус бісеру, іграшок з помпончиків, збирання дерев з паєток, шиття з фетру і багато іншого... Найбільш затребувані Набори для творчості для хлопчиків - це випалювач з ескізами і підготовленими обробними дошками або механічний лобзик з фанерою і малюнком.

    Набори для творчості для дітей 9, 10, 11 років

  Фактично вже сформували хобі. Сюди відносяться як класичні захоплення, мало залежать від статі: малювання, ліплення з скульптурного пластиліну, плетіння з ротанга, розпис по тканині, гіпсу або фанері; так і чисто дівоча об'ємна вишивка стрічками або хлоп'яче випилювання і випалювання. Все частіше, не тільки серед дітей шкільного віку, а й серед дорослих, з'являється інтерес до самостійного виготовлення мила або декоративно-подарункових свічок з гелю і воску.

  Купуючи в подарунок Набори для творчості для дітей, пам'ятайте, що це не просто чергова цікава іграшка, а дуже важливі і корисні предмети. Всі вони в більшій чи меншій мірі розвивають дрібну моторику і уяву, мислення і колірне сприйняття, впевненість в собі за рахунок самовираження, незалежності, вчить бути зосередженими, посидючими, гнучкими і адаптуватися до непередбачених обставин, розширює кругозір, знайомлячи з навколишнім світом, мотивує мислити нестандартно, не боятися труднощів. А головне, часто допомагають виявити, до якого виду діяльності схильна дитина.

  Хочете, щоб дитина відволіклася від гаджетів, цікаво провела день у домашній студії, а потім влаштувала показ неймовірних нових робіт? Кур'єри, партнери-перевізники допоможуть вам вигідно і швидко придбати необхідні товари. У Харкові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі та інших великих містах країни діє Адресна доставка на всі замовлення. Ми також здійснюємо доставку транспортними компаніями по всій Україні, в будь-який населений пункт.

Будьте в курсі новинок та пропозицій.
Підписуйтесь! Ми в Instagram!