Мосаріум - Флораріум

Ціна від виробника у Харкові

Новинка
Мосаріум з мохом розміри 50х7х7см висота з мохом 12см

Мосаріум з мохом
розміри 50х7х7см
висота з мохом 12см

Ціна за 1 шт:

1500 грн
Показано 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 2)

 

Мосаріум - Флораріум з мохом
Це найкращий еко подарунок для дому та офісу

  Моссаріум - Флораріум: – виготовлено зі скла. Наповнювачем є стабілізований мох, а при обробці скандинавського моху використовують лише натуральні матеріали, тому він є абсолютно екологічним і рекомендується як природний індикатор вологості. Адже якщо він став твердим – це означає, що у приміщенні сухе повітря. Для повернення його в м'який стан достатньо занести мох у ванну кімнату або встановити зволожувач. Рослина вбирає необхідну вологу і знову стає м'якою. Мосаріум з мохом це чудовий подарунок для прикраси вашого робочого місця та інтер'єру.

5 ПЛЮСІВ МОСАРІУМ ІЗ СТАБІЛІЗОВАНИМ МОХОМ.

1. Не вимагає догляду та поливу.
2. Не потребує сонячного світла.
3. Екологічний.
4. Не викликає алергію.
5. Виступає природним індикатором вологості повітря у приміщенні.

  Головна умова для довголіття стабілізованого моху – не поливати та не обприскувати водою, а також не ставити на пряме сонячне проміння сонця.

  Стабілізований мох – це новаторський спосіб поновлення інтер'єру. Модний тренд останніх років. Стабілізовані рослини мають нульову алергенну, тобто не здатні викликати алергію!

  Флораріум зі стабілізованим мохом на подарунок для офісу виконує естетичну функцію, прикрашає робоче місце та робить його затишним та комфортним. Швидка стомлюваність, депресивний стан та зниження працездатності людини негативно впливають на результативність праці. Яскраві та "живі" кольори моху заспокоюють нерви, благотворно впливають на зір і допомагають відновленню сил та енергії! Мосаріум наповнений мохом прикрасить ваш інтер'єр і додасть ноту природності та сучасності.

  Корпоративні подарунки з моху з гравіюванням Вашого логотипу, підійдуть будь-якому співробітнику, партнеру, клієнту, програмісту, начальнику, директору тощо. Адже всім їм так не вистачає шматочка зеленої природи!

  Моссаріум - флораріум з моху для озеленення інтер'єру - це найкраще рішення для всіх, хто любить живу природу і водночас хоче заощадити час та гроші на регулярний догляд.

Де можна використовувати Мосаріум з мохом?
- у будинках та квартирах для створення унікального та зеленого інтер'єру.
- у ресторанах та кафе.
- в офісах.
- в магазинах.
- на виставках для вигідної презентації товарів.
- для фотосесій у еко-стилі.
- на весіллі, для оформлення зали.

Усі композиції ручної роботи з натуральних матеріалів, тому їх неможливо повторити один в один!

  Просимо звернути Вашу увагу, що через різні кольори на ваших моніторах і екранах смартфонів, відтінок моху, кашпо і топіарій може трохи відрізнятися. Дякую за розуміння.

 

  Однак крім привабливого зовнішнього вигляду, важливо дотримати вимоги екологічної безпеки. Матеріали не повинні містити ніяких небезпечних для здоров'я людини домішок. ЕКО товари, безпечні для дітей і тварин. Ми виготовляємо та використовуємо лише екологічно чисті матеріали.

Будьте в курсі новинок та пропозицій.
Підписуйтесь! Ми в Instagram!