Декоративна Гіпсова Плитка

Ціна від виробника у Харкові


Гіпсова Плитка під Цеглу


  Напевно, складно собі уявити більш традиційний будівельний матеріал для внутрішніх оздоблювальних робіт, ніж шпалери, фарбування, керамічна плита, текстурне покриття, декоративна штукатурка і різні види стінових панелей, адже це все нам вже знайоме і хочеться чогось нового незвичайного і в тому ж час стильного, комфортного і що було б ремонтно придатним.

Так ось наша майстерня Ідеал Декор пропонує Вам для обробки стін використовувати білу гіпсову цеглу яка створює унікальну атмосферу в будь-якому будинку, квартирі, офісі, кафе, студій та пентхаусів. Декоративна цегляна або кам'яна стіна в інтер'єрі може виступати як окремим елементом простору, так і служить відмінним фоном для інших деталей Вашого інтер'єру. Дизайнери всього світу повною мірою оцінили найбагатші мистецькі можливості декоративних матеріалів із гіпсу. Різноманітність їх форми і фактури здатні створити унікальний інтер'єр, як підкреслено грубуватий, так і дуже теплий і комфортний. Облицювання стін гіпсовою плиткою під цеглу та камінь традиційно застосовується при створенні інтер'єрів у стилі лофт, прованс та еко стиль. Причому декоративна гіпсова цегла або камінь в інтер'єрі може імітувати як зістарену, так і білу з різною рельєфністю під фарбування.
  Облицювальна цегляна стіна ідеально гармонує з декоративними виробами і є чудовим компаньйоном для будь-яких поверхонь, що робить його так само популярним дизайнерським ходом при створенні ультрасучасних інтер'єрів у стилі хай-тек - дуже затребуваному стилі в Європі, а також набуває популярності в Україні. Можливо, ви звертали увагу на обстановку внутрішніх приміщень будинків у голлівудських фільмах. Дуже часто на задньому плані видно стіни з цегли та каменю, які дуже органічно виглядають в інтер'єрах різних приміщень. Цегляна кладка в інтер'єрі - це дуже виразний елемент.
  На грубому фоні цегли будь-які інтер'єрні деталі декору та елементи оздоблення, незалежно від того, до якого стилю вони відносяться, можуть виглядати зовсім по-новому, а також набувати зовсім іншого змісту. Особливо якщо йдеться про з'єднання різних стилів.
  Уявіть собі цегляну кладку у поєднанні з класичними ліпними багетами, білими або навіть позолоченими, з гіпсовими розетками, вензелями, мармуровими колонами та скульптурами, з кришталевими люстрами та важкими шторами. Ці традиційні елементи класичного інтер'єру виглядатимуть особливо виграшно на цегляному тлі, тому що контрастні поєднання завжди привертають особливу увагу. Так само дуже ефектно з гіпсовою цеглою або каменем виглядають предмети інтер'єру та декору. Ідеальна фактура декоративної цегли підкреслює витончені форми та гладкі поверхні різних предметів.
  Білий відтінок цегли - далеко не єдиний можливий варіант оздоблення стіни. Сучасні технології та мистецтво майстрів дозволяють зробити з гіпсової цегли декоративну цеглу або камінь різного кольору, що дає можливість зробити стіни ексклюзивними та відповідними під будь-який загальний стиль приміщення. Колірне рішення інтер'єру з цегляним оздобленням може бути як контрастним, так і дуже м'яким. Наприклад, поряд з вкритою білою цегляною стіною чудово виглядатимуть яскраві меблі та твори поп-арту, а, підібравши до натурального теплого кольору цегли складні приглушені відтінки, можна створити менш контрастний за тонами, але тонший і не менш ефектний інтер'єр.
  Облицювання стіни декоративною цеглою або каменем з гіпсу дозволяє легко та ефектно зонувати простір. При бажанні на будь-якій стіні в приміщенні можна прикрасити декоративним матеріалом з гіпсу. Варіантів застосування гіпсових матеріалів в інтер'єрі безліч. Ними можна облицьовувати дверні та віконні отвори, різні ніші та колони, стіни у ванній кімнаті, стіни для зони домашнього кінотеатру або стіни у головах ліжка. Це оздоблення для кухонної стінки над робочою зоною, так званого кухонного фартуха. Фартух із гіпсової цегли особливо гармонійно виглядає в класичній кухні або кухні в стилі лофт. Дуже часто облицювання з каменю та цегли застосовується при обробці камінів, адже поєднання каменю та вогню створює атмосферу особливого комфорту та затишку.

  Декоративна гіпсова плитка має детально опрацьовані фактури і не відрізняється від прототипів. Це ідеальний матеріал для внутрішніх стін. Гіпсова плитка під цеглу та камінь застосовується тільки для внутрішнього оздоблення стін будь-яких приміщень та оформлення інтер'єрів у різних стилях.
  На сьогоднішній день декоративна гіпсова цегла і камінь - це найбільш популярний і модний оздоблювальний матеріал серед подібних, що має звук і теплоізоляцію. Клеїти декоративну цеглу та камінь з гіпсу можна зі швом і без шва на будь-яку поверхню, яка має стійку та міцну основу. Виконання такої роботи не потребує професійної навички та складного обладнання. Клеїти гіпсову цеглу та камінь зможе кожен, не залучаючи майстрів.
  Гіпсова декоративна плитка в руках талановитого дизайнера та майстра перетворюється на ефектний та універсальний інструмент для створення стильного інтер'єру. Область застосування обмежена лише вашою фантазією.


  Однак крім привабливого зовнішнього вигляду важливо дотриматися вимог екологічної безпеки. Матеріали з гіпсу не повинні містити небезпечних для здоров'я людини добавок. ЕКО товари, безпечні для дітей та тварин. Ми виготовляємо та використовуємо лише екологічно чисті матеріали.

Будьте в курсі новинок та пропозицій.
Підписуйтесь! Ми в Instagram!